Poptávka

Artisan Artisan.cz

Multibrand Artisan

Jeden z největších ryze českých obchodníků se dřevem s dlouholetou zkušeností. Kromě dobře fungujícího offline světa s 9 prodejnami bylo potřeba ukousnout i z online koláče. Nejdříve jsme pro klienta udělali redesign a optimalizaci webu levne-palubky.cz

V druhé fázi klient rozšířil své portfolio o kvalitní barvy a laky na dřevo, proto jsme mu na míru vytvořili eshop levne-barvy-laky.cz. Eshop je unikátní svým vlastním systémem kódů produktů, které v sobě integrují odstín, výrobce a velikost plechovky a usnadňují tak práci s nimi.

Poslední fáze naší práce zahrnovala redesign eshopu s dřevomateriálem artisan.cz, který je díky své zjednodušené informační struktuře snadno uchopitelný jak pro laiky, tak pro specialisty z oboru.

+ 65 % nárůst návštěvnosti 3x více návštěvníků příjde z vyhledávačů www.levne-palubky.cz
60 % objednávek tvoří vracející zákazníci
  • Napojení na účetní software Duel
  • Věrnostní systém
  • Slevový systém
www.levne-barvy-laky.cz
Responsivní e-shop Pro tablety a chytré telefony
  • Napojení na účetní software Duel
  • Online platby přes PayU
  • Zjednodušení informační architektury
www.artisan.cz

Vyhodnocení investic

Vyhodnocení klietových investic je celkem oříšek. Vzhledem k nezměřitelnosti poptávek na webu levne-palubky.cz nedisponujeme přesnými čísly. Avšak za celou dobu naší více než dvouleté spolupráce můžeme prohlásit, že zaznamenáváme konstantní růst.

Geografická Segmentace emailingu

Díky této segmentaci jsme schopni nabídnout zákazníkům mnohem přesnější a pohodlnější variantu nákupu.

Růst návštěvnosti všech 3 webů

Počet návštěv na všech 3 webech neustále stoupá, pochlubit se můžeme vzrůstajícím procentem jak nových, tak i stávajících uživatelů.

Konverze a obrat e-shopu

Na eshopu levné-barvy-laky.cz je meziroční růst obratu +180 %.

Příběh nekončí...

Tímto komplexním projektem však naše spolupráce nekončí. I nadále se staráme o online marketing a všechny úkony spojené s chodem eshopů. Dalším výrazným krokem v budoucnu bude i expanze na Slovensko.