Poptávka

E-shopy, které sklízí úspěchy

Jiný přístup se nevyplatí ani nám, ani klientovi

Dolů

Pomáháme e-shopům vítězit

Jaký e-shop vám uděláme? Přesně takový, jaký budete potřebovat. Přizpůsobíme jej na míru danému oboru podnikání či typu sortimentu a napojitelný bude na libovolný systém. U nás se tankuje super a stejně super jízda a úžasný požitek z ní čeká každého, kdo se k nám přidá.

Šestero přikázání našich e-shopů

Náš osvědčený postup při tvorbě eshopu

1.
Dáme si kafíčko
Nebojte, u popíjení nezůstane. Budeme pracovat. Na sebepoznání a na vytyčení konkrétních bodů naší budoucí spolupráce. Chceme vás poznat, chceme se dozvědět vše o vašich cílech, chceme znát vaše hodnoty. Zajímáte nás vy i vaše podnikání! A nejlépe se diskutuje právě u dobré kávy. Nebo raději čaj? Prosím, jsme adaptabilní - ve všem.
2.
Důkladně to zanalyzujeme
Jak jste známí? Jak si stojíte u zákazníků? A jaké máte postavení v rámci internetového prostředí? Co vaše konkurence? Technicky jste na tom jak? Jaké prostředky máte k dispozici? To a ještě mnohem více si o vás zjistíme. Podrobíme vás detailnímu drobnohledu - a na nashromážděných datech a výsledcích budeme stavět!
3.
Nakreslíme to
Víme, jak důležitý je kvalitní grafický manuál i celý design stránky. Proto vám ji nakreslíme celou do posledního pixelu. S přesností. S apelem na současné trendy. S ohledem na produkty či služby, které nabízíte. Grafika zkrátka musí naprosto sedět, a proto ji u nás dělají vrchní puntičkáři!
4.
Nakódujeme to
Jen u nakreslení nezůstaneme - v žádném případě! Celý e-shop totiž oživíme skrze šablony, které mají magickou moc - přizpůsobí se každému zařízení! Voilà! A jste všude, ale úplně všude, vidět. Už žádná barikáda v cestě, už žádné vrhání stínu na váš e-shop!
5.
Ještě naprogramovat a integrovat
Ano, do toho se také s vervou pustíme. Oživlé šablony je totiž nutné naprogramovat do funkčního e-shopu. Proč? Aby se vše se vším propojilo a pracovalo k vaší i k naší radosti. U nás mají tento veledůležitý krok na starost ta nejlepší programátorská esa! Žádná béčka.
6.
Testujeme
Na blind nic neuvádíme, z našich zkušeností totiž vyplývá, že se vyplatí klást důraz na pořádnou kontrolu ve všech směrech. Ještě, že jsme velcí puntičkáři! Ladíme a ladíme, dokud není vše naprosto špičkové. Rozsáhlý checklist považujeme za naprostou nutnost.
7.
Dáme si další kafíčka
Protože dlouhodobá spolupráce je vítaná. E-shop, který trhá rekordy, není záležitostí jednoho dne. I když, velké a tuze příjemné výsledky se dostaví již v krátkém čase. Abychom je znásobili, bude nejlepší zůstat v kontaktu i delší čas. Nastavíme monitoring výkonu a… a jednou bouchneme pořádné šampáňo. Nebo už teď na počest oslavy našeho nejen obchodního přátelství?

Často napojované účetní systémy

Jízda s námi není žádná ztráta času!

Však se přesvědčte, máme důkazy:

Chcete vědět víc? Mrkněte na naše další projekty nebo na nás samotné!

Kontaktujte nás

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Na odpovědi jsme tu my - pište, volejte nebo nás navštivte.

Jak můžeme pomoci?