Poptávka

Tvoje životní šance se jmenujewebový servis

Volná místa
Webový servis 01

Výsledky mluví jasně

Děláme věci, kterým věříme. A hlavně je umíme. Výsledky našich klientů mluví samy za sebe. I za nás. Spustili jsme klientům 125 projektů, vydělali jim 250 milionů a každý rok rostou průměrně o 50 %.

Webový servis 02
Webový servis 03

Práce je zábava

Máme bezva kanceláře v Praze. Milujeme zábavu ve všech formách. Domů z kanceláře většinou nikdo nepospíchá.

Co u nás najdeš?

Především zajímavou práci v e-commerce. Tvoříme e-shopy a děláme marketing. Jsme mladí a draví, přesto zkušení a v pohodě. Celý tenhle online kolotoč nás fakt baví. Přesvědč se!

Webový servis 04
Webový servis 05

Máme skvělé klienty

Naše klienty nejspíš znáš. Patří mezi velké hráče na internetu i mimo něj. Máme je rádi. Oni nás taky.

Webový servis 06
Webový servis 07
Webový servis 08
Webový servis 09

A tohle je taky super!

  • Pracovní dobu si můžeme přizpůsobit, rádi si občas přispíme
  • Když se nám někdy nechce do kanclu, tak děláme doma.
  • Objíždíme společně zajímavé konference a různá školení
  • Denně si pochutnáváme na ovoci a skvělé kávě bez omezení
Webový servis 10

Budeš se mít bezvadně

Jsou u nás fajn lidi. Holky. Kluci. Přátelská atmosféra je tady prostě základ.

Webový servis 11

Přidej se k nám

Líbíme se ti? Super! Pošli nám zprávu a přihoď životopis, ať víme taky něco my o tobě. Třeba bude tahle židle za pár dní tvoje.

Webový servis 12

Koho aktuálně hledáme?

Nabízíme

  • pracovní místo v Praze na Vinohradech
  • částečně flexibilní pracovní dobu
  • účast na odborných konferencích, nebo školeních
  • příjemný a mladý pracovní kolektiv
  • zdarma neomezeně kávy a ovoce
  • základní fixní plat + motivační ohodnocení
  • 4 týdny placené dovolené

Měl/a bys mít

  • velký tah na branku
  • výbornou znalost online prostředí
  • dobrou znalost angličtiny
  • zodpovědný přístup ke klientům a práci
  • chuť rozvíjet sebe a firmu
  • zkušenosti s obchodem minimálně 3 roky
  • základní znalost programování a marketingu

Budeš

  • získávat nové klienty
  • spolupracovat s dalšími kolegy
  • bavit se prací

Zaujala tě naše nabídka?

  • Ozvi se přes formulář a přihraj nám i svůj životopis.

Do naší aliance hledáme další rytíře Jedi, či mladé Padawany na boj proti temné straně frameworku Nette! Rebelská aliance je plná usměvavých tváří, hbitých rukou a genialitou našlapaných mozků. To vše v přátelském pracovním prostředí. Postrádáme dalšího stejně nadpozemsky dokonalého spolubojovníka, co s námi bude řídit jednu velkou loď jménem Webový servis!

Jaké zbraně v boji proti temné straně síly bys měl použít:

  • zkušenosti s Nette velkou výhodou pro tebe budou
  • umět s Gitem, MySQL, jQuery, JavaScript aspoň trochu ty musíš
  • znalost Doctrine 2, RabbitMQ dopředu velmi tě posune

Splňuješ?

V tom případě se určitě těšíš na náš testovací úkol, přeci jen musíme ověřit tvé pravé úmysly! Před plněním přidáváme další várku pořádné motivace. Můžeš od nás čekat přijetí do super kolektivu, společnou zábavu (tak, že se ti nebude z práce chtít ani domů)
a řadu dalších benefitů:

  • pracovní místo v povstalecké kanceláři na Vinohradech
  • částečně flexibilní bitevní dobu
  • možnost boje na home office
  • účast na povstaleckých konferencích
  • kávu a čerstvé ovoce

O svou strmě stoupající kariéru v řadách aliance také nemusíš mít strach. Cenné zkušenosti získáš při každodenní práci na e-commerce projektech, vlastní aplikaci pro individuální e-mailing, budeš pracovat s kodéry a s dalšími programátory. Samozřejmě tě rádi uvidíme i na společných (ne)vzdělávacích akcích.

Tip: Mrkni na náš Instagram, jak to vypadá v zákulisí.

A nezapomeň, Webový servis není žádné béčko.

Tahle aliance prostě šlape – důkazem je 125 úspěšných bitev i spolupráce s velkými mistry Jedi na poli e-shop světa. Spoustu z nich určitě znáš. Víš, co stojí za naším úspěchem? Společné nadšení pro věc, neustálé  zlepšování, nasávání nových informací a samozřejmě velká píle i pracovitost.

Jsi na tom podobně?

Chceš své jméno spojit s námi a nést odpovědnost za důležité projekty? Chceš mít kolem sebe super lidi? Práci, do které se budeš těšit? CHCEŠ? Tak už tě od ní dělí jen zpráva, ať víme, proč máme chtít právě tebe.

Tak se neboj napsat, protože: „Strach je cesta na stranu temné síly.“

Nutnost mít

  • přehled a reálné zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače
  • zkušenosti s tvorbou analýz a auditů
  • pokročilou znalost Google Analytics
  • zodpovědnost a pečlivost
  • schopnost spolupracovat v týmu

Náplň tvé práce

  • vytvářéní SEO strategií
  • linkbuilding a SEO
  • tvorba SEO auditů a analýz
  • konzultace

Nabízíme

  • nástupní plat 25 000 - 40 000 Kč
  • pracovní místo v centru Prahy
  • možnost práce na home office
  • účast na odborných konferencích
  • pohodový a mladý pracovní kolektiv
  • kávu a ovoce

Bavilo by tě pracovat na jiné pozici? Na nic nečekej a taky nám napiš!

Na nic nečekej a napiš nám!