Poptávka
← Zpět na všechny články blogu

Cože, Kuba končí?! Ano, je tady finále, ale kapesníky zatím netahejte

  • Míša Koutná
  • 17. 12. 2016
Cože, Kuba končí?! Ano, je tady finále, ale kapesníky zatím netahejte

Psal se 17. srpen 2016, venku svítilo horké letní slunce, ale u nás se neopalovalo… Ne, ne, u nás se totiž měřilo a vážilo! Sedavé zaměstnání s sebou přináší i mnohá úskalí - třeba že sníte tady koblihu, tamhle obloženou bagetu s majolkou, za chvilku ji zapijete oslazenou kávičkou a nakonec si vycucáte pár karamelek. Nebo “zboucháte” balík čipsů a spláchnete je energiťákem. Že na tom není nic špatného? Pokud celý den běháte, tak se na vaší postavě vizuálně zřejmě nic neprojeví, ale pokud je vaším jediným pohybem kmitání prstů na klávesnici a PC myši, poznáte, že se ta sedací plocha židle nějak podezřele zmenšuje.... Anebo neuvidíte na monitor - přes ten “pupíček”.

Kuba si s energy drinkem rozuměl až moc. A také si dopřával svoje nedietní svačinky o několika houskách. Pak ale přišly zdravotní problémy v podobě únavy, těžkosti a špatného trávení a také podněty od kolegů. Kubo, dej tomu 4 měsíce a ukaž nám, že ty kila navíc shodíš!

A Kuba na jednu z TOP výzev svého života kývl. Režie dietního plánu se chytil Tomáš Reinbergr a vybavil našeho programátora profi radami. Kuba vše svědomitě dodržoval, a tak není divu, že se začal zmenšovat i obvod jeho bříška!

Je 17. prosince 2016 a Kubovo tělo znovu ovíjí náš metr. I osobní váha má pohotovost a napínavě odpočítává výslednou sumu kilogramů. Tak kolik to ukazuje, Kubo? Už nás nenapínej a pochlub se svými novými mírami!

Kuba a jeho hubnoucí tabulka:

kuba_graf

Ze 135 na 111 kg?! Kubo, smekáme! Jsi jednička! Se svým perfektním výsledkem můžeš být jedině spokojený a určitě jsi svou pevnou vůlí potěšil i Ježíška!

Blížící se vánoční období, spojené s laskominami, v nás ale vzbudilo krapet obavy… Zvládne Kuba odolat nástrahám babiček, tetiček, maminky? Bude koštovat vánoční cukroví? Nenabere svá tvrdě shozená kila zase nahoru? Kuba nám přiznal, že určitě ochutná, ale rozhodně to jeho figuře neublíží - dá si totiž jen maličko, aby neurazil hostitelku. A pak, Vánoce jsou přece spojené i s lahodným ovocem, takže pevně věříme, že náš “šlank” kolega sáhne raději po liči než po čoko pracičce! 

kubasamstaulkou

Jak to vidí Kuba dál? Rozhodně u svého nového stravovacího stylu vydrží. Vždyť se z něj stal  styl životní! Ano, je k nevíře, jak rychle si stačí člověk přivyknout. Jen ty snídaně… ty si maličko upraví, aby to nebylo jenom ovoce a oříšky. No jo, časem se přejí i ty banány a kiwi.

Navíc začíná Kuba měnit i svůj šatník. No jistě, když už se aktualizovala a vyladila postava, je nutné zmáčknout restart i ve skříni! Pěkně zahodit vše plandavé a šup do něčeho šik, ať ty křivky vyniknou. Dobře, dobře, Kuba si velká trička nechává, protože je nosí rád, ale už si koupil nové kalhoty, košili, kabát… Také zpozoroval, že se mu změnil módní styl - dříve oblíbené kapsáče by si na sebe nevzal, nyní to ladí do elegantna! Na otázku, jaké to je, měnit šatník, nám odpověděl:

“Luxusní pocit! Když je člověk hubený,  tak to prostě vypadá líp.”

kubasmisouvelkefoto

I přesto, že Kubova výzva končí a smělý, dříve otylý, programátor už nemusí ztrácet kila tuků pod naším dohledem, zůstává v kontaktu s Tomášem a pokračuje dál. Tomáš mu ostatně slíbil konzultaci, kde se s Kubou hodlá domluvit na další výzvě. Tahle výzva však už nebude “webservisáckou”, ale čistě osobní. Když má člověk vnitřní motivaci, jde hubnutí snadněji. A Kuba ten vnitřní zápal nutně potřebuje udržet - vždyť si vytyčil shodit ještě 20 kilogramů! Celková osobní váha 90 kg je totiž jeho vysněnou metou. Možná bude následovat lehká úprava jídelníčku, už nyní se hovoří o snídání zeleniny  a ne jen ovoce, ale ovocné půsty si Kuba určitě ponechá. Také sportu se nechce vyhýbat, dokonce už přemýšlí i nad pravidelnou návštěvou fitness centra. Vau!

A vy, milí čtenáři, osušte oči! Tohle určitě není poslední článek o Jakubovi. On to sice ještě neví, ale my po něm budeme házet očkem i nadále! Takový “materiál” si totiž nemůžeme nechat ujít. Ostatně, zvlášť, když víme, jak vás Kuba zajímá!

Neznáte Kubův příběh? Dožeňte to a přečtěte si Kubovu jízdu od samého začátku!

Chcete vědět víc? Mrkněte na naše další projekty nebo na nás samotné!

Kontaktujte nás

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Na odpovědi jsme tu my - pište, volejte nebo nás navštivte.

Jak můžeme pomoci?