Poptávka
← Zpět na všechny články blogu

Infografika “Ať online projekt jenom kvete!“ aneb Jak na účinný marketing

  • Julie Kirchnerová, Míša Koutná
  • 6. 7. 2017
Infografika “Ať online projekt jenom kvete!“ aneb Jak na účinný marketing

Zahrádkářská sezóna je v plném proudu, na setí a sázení však ještě stále není pozdě. Vlastně, v marketingu a byznysu není pozdě nikdy. Jak se postarat o to, aby sklizeň byla co největší? Naše zbrusu nová infografika poradí, jak z malého nápadu o velikosti semínka vypěstovat úspěšný a konkurenceschopný projekt.

Čím se zabývat? Jak postupovat? Co se bude hodit? Na všechno dostanete odpověď - neváhejte, čtěte a v praktikujte. Čím dříve, tím lépe.

Tip: Doplňte si své marketingové znalosti i díky článkům Marketingové triky aneb Jak povzbudit zákazníka k nákupu a 5 tipů, jak na profitabilní social marketing.

Máte ohledně online marketingu nějaký dotaz? Potřebujete pomoc odborníků? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Infografika - online marketing

Líbí? Hodí se vám? STAHUJTE zdarma: 

Stahujte

Autor

Míša Koutná

Míša Koutná

Vrchní psavec, klávesnicový dravec

Písmenka, ta jsou její! Pěkně si s nimi hrát, ostatních se ptát, pro vás všechno psát a občas si i rýmovat. Oficiálně je copywriterka, ale to zní tak suše! A ona nerada suché znění. Takže o ní mluvme jako o datlici, co už pár let dravě datluje. Plus jedno velké mínus - ničí klávesnice. Ještě, že máme rezervní a o svou porci čtení tak nikdy nepřijdete!

Chcete vědět víc? Mrkněte na naše další projekty nebo na nás samotné!

Kontaktujte nás

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Na odpovědi jsme tu my - pište, volejte nebo nás navštivte.

Jak můžeme pomoci?