Poptávka
← Zpět na všechny články blogu

I do Webového servisu chodí Ježíšek! Krásné Vánoce a šťastný nový rok

  • Míša Koutná
  • 24. 12. 2016
I do Webového servisu chodí Ježíšek! Krásné Vánoce a šťastný nový rok

Prosinec nám pomalu spěje ke svému konci, a tak je na čase si zrekapitulovat, co Webservisáky během posledních dní potěšilo (a možná i potrápilo). Pojďte se zakousnout do našeho deníčkového postu a zahrajte si na malé špiony. Vždyť sledovat druhé je celkem zábavné! A tady to budete mít navíc úúúplně bez práce. My vám to totiž povíme sami.

Jaká data jsme si v našich diářích zakroužkovali? Co jsme řešili mimo složité pracovní záležitosti, kterými vás v předvánočním období nechceme zatěžovat? Pojďte se potěšit spolu s námi, jak to ve Webovém servisu chodí, když je práce nad hlavu a zároveň se blíží Ježíšek!

1. 12. 2016

Dostali jsme dárek! Vlastně… rovnou dva! Pro každé oddělení jeden - programátorům a markeťákům s grafiky. Čím jsme byli obdarováni? Překrásnými a vskutku originálními adventními kalendáři! Tentokrát žádná virtualita, ale ČOKOLÁDOVÁ skutečnost. Zatímco programátoři vybírali odměny dle sympatické tváře, markeťáci a grafici šli slušně po datech.

Tak kdo si bere čokoládku dneska? A židle na kolečkách jen svištěly po místnosti! No jo, vyhrává nejrychlejší… V tomhle případě naše Julie, ta nejlepší grafička na zemi a samotná autorka adventního kalendáře.

4. 12. 2016

Copak nám to tady kvete? Pugét růží v prosinci? A neměly být v té váze spíše barborky? Aha, už víme! Naše Baruška, PPC specialistka, slavila svůj sváteční den, tak proto ta záplava květů. Vánoční hvězda je stereotypní, vsadili jsme proto na vánoční kaktus. A Bára dostala dokonce i ponožky!

5. 12. 2016

Čtvrtého to začalo jedněmi… a pátého byla přímo invaze! PONOŽKOVÁ invaze! Přišli totiž štědří Mikulášové, respektive Mikulášky. Vousy nechaly doma, ale na nadílku nezapomněly a ještě si kvůli ní přivstaly - to aby to všechno stihly dřív, než my ostatní dorazíme do práce.

Radost byla veliká, co vám budeme povídat! Každý ve firmě dostal své unikátní, vánoční ponožky a v nich i něco na zoubek.

Hej, co tam dělají ty citrony a brambory? No jo, no jo, trochu jsme přes rok zlobili. Hlavně, že nám neodnesl nikoho čert - vždyť co bychom si počali bez grafika nebo programátora? Ani uklízečku bychom čertovi nedali!

7. 12. 2016

Bez čeho se neobejdou správné Vánoce? Bez vánočních trhů. A bez svařáku.

Volba padla na středu - prostřední den v pracovním týdnu si zaslouží nějaké to povyražení - ať to do toho pátku rychleji utíká! A jelikož se u nás v pracovní době nelelkuje a popíjí se voda nebo maximálně káva (bez likérku!), vydala se skupinka Webservisáků do pražských ulic po setmění.

Hmmm, to vám byla ale krásná vůně hřebíčku, skořice a vína! A ty klobásy! A trdelníky! 

16. 12. 2016

O 9 adventních čokoládiček později… Se nám v kanceláři zčistajasna zjevil nádherný DORT. Dort s úžasným logem a pozor! Dort, který vlastnoručně stvořila naše Bára a Juli. Že jde holkám nejen klikání a designování potvrdil i výsledek jejich snažení. A jak chutnal, to byly boule za ušima!

16. 12. 2016

A šestnáctkové datum tu máme podruhé! Nám se totiž tak moc líbilo, že… že jsme si na něj zamluvili rezervaci v nedaleké restauraci a po páteční pracovní náloži vyrazili na společný vánoční večírek. Měli jsme se náramně! Na stole přistálo vepřové koleno, žebírka, tatarák, halušky, hříbkové rizoto, špíz, svíčková… Zkrátka to, na co měl kdo chuť - je to jen jednou za rok, tak proč se pořádně nenacpat? My tu nadbytečnou energii zase vyklikáme!

dny po 20. prosinci

Čokoládky pomalu docházejí, cukroví v krabicích přibývá (u někoho nenápadně ubývá), koledy lechtají ušní bubínky a pak to přijde…

je tady Štědrý den, pak večer, nadílka, dárky a hlavně, HLAVNĚ rodina. Láska všude okolo, příjemné objetí jeden druhého a v srdci tak milo, že si přejeme, aby tohle všechno nikdy neskončilo.

Ten moment právě nastal. A tak i vám vinšujeme veselé Vánoce a do nového roku 2017 jen ty nejlépe mířené kliky myší! Zasaďte políček konkurenci nebo si najděte nový koníček - třeba pravidelné čtení našeho blogu. Blog Webového servisu má totiž velké plány stejně, jako je má Webový servis sám!

Rok 2017 bude plný výzev a my máme chuť je pokořit a překonat. Pojďte do toho s námi a sledujte nás i nadále ;-)

Chcete vědět víc? Mrkněte na naše další projekty nebo na nás samotné!

Kontaktujte nás

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Na odpovědi jsme tu my - pište, volejte nebo nás navštivte.

Jak můžeme pomoci?