Poptávka
← Zpět na všechny články blogu

Rekapitulujeme rok 2016. Sedmnáctko, co přineseš ty?

  • Míša Koutná
  • 1. 1. 2017
Rekapitulujeme rok 2016. Sedmnáctko, co přineseš ty?

Co je nového? Přece rok 2017! Kalendáře a diáře s šestnáctkou pomalu likvidujeme a někdy i s radostí pálíme - je totiž čas na bílý list a začátek s čistým štítem. A také na nová předsevzetí. Vždyť ta jsou s příchodem prvních lednových dní zřejmě už navždycky spojena.

Někdo chce shazovat nadbytečná kila, další přestat kouřit, my si ale dali za cíl něco ještě důležitějšího. Sladkých sedmnáct je totiž jen jednou a nevyužít toho by byl hřích! Společně jsme se zamysleli nad tím, jakými kroky se vydat a zavzpomínali jsme na rok 2016, který už začal mizet v pomyslné mlhovině zapomenutí. I když… na určité věci se jen tak zapomenout nedá.Třeba na rozlitou kávu na stole. Ne, samozřejmě si děláme legraci - i na takové nehody sice došlo, ale rok 2016 se pojil s daleko zajímavějšími a v existenci Webového servisu zásadnějšími okamžiky. Pojďme si připomenout několik mezníků i příjemných setkání a akcí!

2016

Leden

Hned první měsíc roku 2016 se nesl v rytmu skákání pingpongového míčku. Dali jsme si malé utkání, které zpečetilo náš nový kontrakt se společností Vaše liga. Že nás díky tomuto pracovnímu spojení neopustí sportovní duch po celý rok, nám bylo hned jasné! A také ano, zájem o sportovní aktivity a zdravý životní styl se ještě prohloubil. Mimo popracovní kvalty a tréninky, nás ale zaměstnal i vývoj speciální Vaše liga aplikace. Zapomenout nesmíme ani na vedení reklamních kampaní - náš klient byl pro nás hvězdou od počátku, ale chtěli jsme, aby zazářil i u potenciálních zájemců. A to se nám povedlo, svědčí o tom i skvělé výsledky a opětovná spolupráce v roce 2017.

nl

Únor

Zúčastnili jsme se přínosné akce, určené pro všechny partnery společnosti Google: Google Partners Agency Acceleration Bootcamp 2016. Plné hlavy vědomostí a žaludky napěchované dobrotami byly samozřejmostí. Víc takových vzdělávacích příležitostí.

google go

Březen

Potěšily nás nejen první teplejší sluneční paprsky, ale i finišování prací na aplikaci Vaše liga. A opět nebyly ochuzeny ani naše mlsné jazýčky - dostali jsme totiž milý a opravdu chutný dárek od klienta.

kytice vaše liga

Duben

E-shop Summit 2016 se také neobešel bez naší návštěvy. Jak na něj vzpomínáme? Jako na  povedenou akci, která potvrdila léta platný a neustále připomínáný fakt: Je důležité se neustále vzdělávat a aktualizovat nejen programy a další užitečné nástroje v počítači, ale i vlastní znalosti.

eshopsummit eshopsummit2

Květen

Máme novou kancelář, hurá! Své PC oře jsme transportovali do milých prostor jedné z vinohradských budov. 3. patro se stalo naším revírem!

Stěhování ukončili náležitou oslavou s drinkem ve firemní barvě :)

oslavawebservis oslavawebservis

Červen, červenec, srpen

Měsíce, vonící pohodou, mořem, zmrzlinou… a taky prací. Někteří kolegové se na svou dovolenou vydali, další však zůstali věrní práci. Odměnou jim byla příjemná snídaně - společné a přátelské ranní posezení, které se stalo vítaným, byť zatím nepravidelným, rituálem.

webovyservissnidane

Září

Kuba začal shazovat. Nikoliv programy, ty mu nikdy nepadají, ale kila, která za svou programátorskou kariéru nasbíral. Jeho výzvu jsme mapovali až do 17. prosince! Koukněte na dřívější články!

kuba_hubne_

Říjen

Navštívili jsme Marketing festival 2016! A opět jsme byli mile překvapeni profesionální organizací a množstvím zajímavých informací, které jsme si odnesli a ihned promítli do naší práce. 

marketing festival 2016

Listopad

Na Sv. Martina jsem se do kanceláře Webového servisu vloupala i já - nová copywriterka Míša. A neutekla jsem. A neuteču. Všichni za jednoho, jeden za všechny!

Poslední listopadový den se nesl v duchu akce Google Agency Day, kterou jsme navštívili na základě spolupráce v rámci programu Google Partners. Webový servis zde získal další Google odznak. Podrobný report si můžete přečíst v již vydaném článku.

google agency day

Prosinec

Průběh jsme vám vylíčili podrobně už v prosincovém článku. Byl totiž opravdu bohatý na zajímavé zážitky a zasloužil si svoje speciální vydání. Nešlo ovšem pouze o zábavu - také jsme se pustili do přetextování webu, zahájili jsme práci na nových projektech, vedli jsme propracované vánoční kampaně a nově se pustili i do školení, která měla velký úspěch.

webovyservisdort

A jak to bude v roce 2017?

Už s prvním lednovým dnem cítíme, že nás elán, chuť a energie absolutně neopustila. Máme totiž spoustu vizí a plánů. Shazování se stále týká jen Kuby, Webový servis bude naopak nabírat! Stávajících klientů si samozřejmě i nadále bezmezně vážíme a těší nás, že i v roce 2017 zůstaneme v partnerském svazku. Zároveň se ale otevíráme novým projektům a těšíme se na nové příležitosti.

cíle 2017

Co máme v plánu?

Stěhování! Po necelém roce se přesouváme do většího a ještě příjemnějšího prostoru, který se stane naším každodenním útočištěm. Prozatím více neprozradíme, snad jen to, že to “pod ocas” nebudeme mít tak daleko.

Slovensko! Otvára Webovému servisu svoje brány a víta ho s náručou dokorán! Áno, budeme nově působit i u našich slovenských bratrů. A velmi se na to těšíme. Dokonce už pilujeme i slovenštinu :-)

Vzdělání! Praxe, zkušenosti, aktuality z oboru… Nic nám nemůže, ba přímo nesmí, uniknout. Počítáme proto s návštěvou dalších seminářů, školení, vzdělávacích campů a podobných akcí.

Vzdělávání podruhé! Akorát nyní vás samotných. Pořádáme a budeme pořádat řadu zajímavých školení a workshopů. Zarezervovat si své místo, můžete třeba teď hned - pár volných ještě zbývá.

Rozšiřování! Nejen pracovního prostoru, ale i našeho super týmu. Už nyní hledáme nové specialisty, kteří posílí zaměstnanecké řady Webového servisu.

Oživení! Facebookové, twitterové i instagramové účty plníme zajímavými příspěvky dávno, ale blog nám maličko pospával. To je ovšem minulost! Už v roce 2017 nás čeká doslova obsahová výzva.

A co vy? Máte také nějaká předsevzetí a vytyčené cíle do nového roku 2017? Ne? My jsme pro vás jeden úkol vymysleli: vyčleňte si každý týden třeba jen 5 minut a koukněte k nám na blog, Facebook, Twitter, Instagram. Buďte našimi stalkery, špízujte nás, přihoďte občas palec nahoru, smajlíka, srdíčko nebo pár písmenek…

Dávejte nám zkrátka vědět, že jste! Protože my také JSME a jsme tu PRO VÁS!

Autor

Míša Koutná

Míša Koutná

Vrchní psavec, klávesnicový dravec

Písmenka, ta jsou její! Pěkně si s nimi hrát, ostatních se ptát, pro vás všechno psát a občas si i rýmovat. Oficiálně je copywriterka, ale to zní tak suše! A ona nerada suché znění. Takže o ní mluvme jako o datlici, co už pár let dravě datluje. Plus jedno velké mínus - ničí klávesnice. Ještě, že máme rezervní a o svou porci čtení tak nikdy nepřijdete!

Chcete vědět víc? Mrkněte na naše další projekty nebo na nás samotné!

Kontaktujte nás

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Na odpovědi jsme tu my - pište, volejte nebo nás navštivte.

Jak můžeme pomoci?