Poptávka
← Zpět na všechny články blogu

Infografika “Využití barev v marketingu” - znáte svůj odstín?

  • Julie Kirchnerová, Míša Koutná
  • 1. 6. 2017
Infografika “Využití barev v marketingu” - znáte svůj odstín?

Nejen na dobrých nápadech záleží. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc ovlivňují marketingové výsledky například obyčejné barvy? Modrá, červená, zelená... Možná budete až překvapeni, co všechno se k jednotlivým odstínům pojí. Barva rozhoduje nejen o úspěchu krátkodobých kampaní a reklam, ale dokáže i výrazně přispět při budování jména značky. Ano, internet  patří mezi vizuální média, proto je zapotřebí upoutat pozornost co možná nejrychleji. Správnou barevnou kombinací toho dosáhnete mnohem snadněji a lidé si vás lépe zapamatují. 

Naše speciální infografika vám pomůže zorientovat se ve světě barev tak, abyste byli schopni odhadnout, které odstíny jsou pro váš projekt ty nejlepší a nejvýhodnější. Nezapomeňte, každá barva v sobě ukrývá řadu poselství a vlastností. 

Infografika doplňuje články Emoční inteligence: Rozumíte svým zákazníkům? a 9 tipů, jak pracovat s emoční inteligencí v marketingu. 


Infografika barvy

Líbí? Hodí se vám? STAHUJTE zdarma: 

WS infografika ke stažení

Autor

Míša Koutná

Míša Koutná

Vrchní psavec, klávesnicový dravec

Písmenka, ta jsou její! Pěkně si s nimi hrát, ostatních se ptát, pro vás všechno psát a občas si i rýmovat. Oficiálně je copywriterka, ale to zní tak suše! A ona nerada suché znění. Takže o ní mluvme jako o datlici, co už pár let dravě datluje. Plus jedno velké mínus - ničí klávesnice. Ještě, že máme rezervní a o svou porci čtení tak nikdy nepřijdete!

Chcete vědět víc? Mrkněte na naše další projekty nebo na nás samotné!

Kontaktujte nás

Chcete projednat možnost spolupráce nebo se zeptat na něco, co jste nikde nenašli? Na odpovědi jsme tu my - pište, volejte nebo nás navštivte.

Jak můžeme pomoci?